Chat o Zarabianiu Przez Internet

“Jest to darmowy czat, poświęcony tematowi Zarabianiu przez Internet.”

Konkurs Aktywności

100 pierwszych Zarejestrowanych i Aktywnych ( Znaczy wchodzących na stronę i piszących na czacie ) użytkowników, otrzyma 1.00 PLN na PayPal!
Reklamować można wszystko na czacie stronę www, blooga (jest dział przeznaczony na to), można wklejać linki polecające do serwisów itp...

Reklama

Opis Systemu:

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe

Jest klasyczną firmą PTC. Niemniej jednak, większość pieniędzy otrzymacie za wykonywanie zadań, które tak właściwie sprowadzają się do klikania w linki. Strona nie zajmuje dużo czasu, ponieważ w kolejne linki można klikać nie czekając na zaliczenie czasu płatnego wejścia klikniętych uprzednio.
Dzienny zarobek w to min. 50¢ (wyłącznie za klknięcia w 2 sekcjach które opiszę poniżej z mojej praktyki mam pomiędzy $1,50 - $2,50). Płatne zadania do wykonania (w tym także PTC), znajdziecie po zalogowaniu się, w dziale "Start Earning". Tam, pod napisem "Your Member Area Start Earning Options" znajdziecie 5 przycisków służacych do otwierania poszczególnych sekcji w których zarabiamy oraz przycisk "Click Here to Refresh!" do odświeżania strony. Na początku każdej sekcji znajdziecie instrukcje co należy zrobić żeby poprawnie zaliczyło nam wejście za które otrzymacie wynagrodzenie. Radzę je przeczytać żeby potem nie było płaczu że dostaliście warna.

Więcej o systemie poczytasz tu : Opis Systemu

Rejestracja do Systemu : : REJESTRACJA

Dowody Wypłat: Aktualizacja z dnia 03/10/2015 zarobone $360 w gotówce od 16 kwietnia 2014r.

$60 zainwestewałem w reklamę na tej stronie! Sumując ponad $420 zarobione w sumie!